W związku z modernizacją naszej strony internetowej składanie zamówień przez nasz sklep nie jest możliwie. Zamówienia prosimy składać drogą mailową (wydawnictwo@atutoficyna.pl). Przepraszamy za utrudnienia.

Modern Football a świat kibiców 5

Nowości

Zainteresowanych lekturą tego wydania, jak i poprzednich części cyklu, prosimy o kontakt z redaktorem tomu: andrzej.ostrowski@dsw.edu.pl

Andrzej Ostrowski (red.)
Modern Football a świat kibiców 5
Interdyscyplinarne studia nad kulturą futbolu

 

Publikacja jest pokłosiem kolejnej, dziewiątej już konferencji „Modern Football a świat kibiców”. Konferencja jest dziełem Projektu Społecznego „Kibice Razem Śląsk Wrocław”, który wspiera pozytywne inicjatywy wychodzące ze środowiska kibiców i stara się budować dobry wizerunek tych środowisk. Od kilku lat współorganizatorem Konferencji jest Dolnośląska Szkoła Wyższa. Corocznie do Wrocławia przyjeżdżają przedstawiciele środowisk akademickich i sportowych, którzy potrafią dostrzec w piłce nożnej nie tylko wynik, ale też wiele zjawisk społecznych, kulturowych, prawnych, politycznych, ekonomicznych i medialnych. Tym razem naukowcy z Niemiec, Austrii i Polski przedstawiają swoje badania i analizy poświęcone problemom kibiców, pustych i pełnych stadionów, wkraczania polityki, ekonomii i prawa w piłkę nożną.

 

ISBN 978-83-7977-499-9, Wrocław 2020, 14,5 x 21 cm, 150 s., okładka miękka